skip to Main Content

Teklif İste

Adınız yada Firma Adı (gerekli)

Epostanız (gerekli)

İrtibat Numaranız (gerekli)

Teklif alma istediğiniz konu

Lütfen istediğiniz teklifi kısaca tanımlayın

0541 479 5806 info@experamedya.com

Dijital Pazarlama

Günümüz teknolojisinde artık yüz yüze pazarlamanın yanında dijital pazarlamanın önemi çok arttı. Teknolojinin getirdikleri ile kısa zamanda çok büyük kitlelere küçük bütçelerle ulaşmanız mümkün

Dijital Pazarlama Nedir?

Dijital Pazarlama terimi aslında anlam itibari ile çok açık kendini anlatan bir terimdir. Sizin ve İşletmenizin Dijital platformlarda en iyi şekilde son kullanıcıya pazarlanmasıdır. Yapılan araştırmalarda Türkiye’nin %50 si aktif şekilde internet kullanmakta. Buna sosyal medyalarda dahil. Yani bu verilerden yola çıkacak olursak 45 Milyonluk bir havuzdan bahsediyoruz. Geleneksel pazarlama ile günümüze kadar gelmiş pazarlama trendleri daha düşük bütçeler ile yerini dijital pazarlamaya bırakıyor. Elbet geleneksel pazarlama da gerekli, fakat eş zamanlı pazarlama dediğimiz sürecin devamlılığı ve son kullanıcıda marka bilinirliğini oluşturmak adına ikisininde olması gereklidir.

Biz size neler sağlayabiliriz?

Expera olarak; Dijital pazarlama sürecinde öncelikle sizi ve işletmenizi doğru yansıtan bir dijital ofis oluşturuyoruz size, Ardından bu ofiste sergileyeceğiniz ürünler ve hizmetler hakkında kullanıcıların sizi kolay ve hızlı bulması adına tanıtımlarınızı yapıyoruz. Uzun ve devamlılık isteyen bu süreçte, tecrübemiz ile bütçemizi en sağlıklı şekilde kullanmak için yol haritanızı çiziyoruz. Ve yaptığımız her çalışmayı sürekli hale getiriyoruz.

Bu süreçte size düşen görev, ürün ve hizmetleriniz ile ilgili son kullanıcı cezbedecek kampanyalar oluşturmanız ve müşteri memnuniyetini en üst seviyede tutmaya çalışmanızdır.

Back To Top